STEAM

Pátek 29.4.05, Fashion Music Club Défilé, Vodičkova 17(MAPA ZDE)

Djs: HIT & HOUSE & ENERGY STAGE:
EAGLE & WÍTEK ČERVENÝ(exclusive ping pong h & h & e show from Radio Deejay stars)
PETE WALK (Steam rezident, special spring h & h & e set, PeteWalk.com)
ADAM CLOUD & JAY ATREI (power flower h & h & e ping pong show)
J.S (czech h & h & e young baby), Diga.
HAPPY HOUSE CHILLOUT:
Levis vs. Dave Cook (april relax ping pong - Technisco.cz)
Blond vs. Suza (elite easy ping pong - Tech-house.cz), Goldstar.
Záznam z party bude vysílán na rádiu Live61.com. Virtuální výstava nejlepších party fotek na šesti plazmových obrazovkách a videoprojekci. Decorations by J.S laboratories. Speciální ceny drinků na barech. V.I.P. zóna.
2 stages, 12 djs. Start 20:00. Vstup zdarma.
Web: steam.thonyk.com - Email: steam@thonyk.com - Fórum: techno.cz

FOTKY:

Fotky připravili Ozbby (Rave.cz) a Kiril (Partypics.cz)

LINE UP:

HIT & HOUSE & ENERGY STAGE:
Rádio Live61.com záznam od 22.00 do 6.00.
20.00 - 22.00 Diga
22.00 - 00.00 J.S (czech hit & house & energy young baby)
00.00 - 02.00 PETE WALK (Steam rezident, special spring hit & house & energy set)
02.00 - 04.00 EAGLE & WÍTEK ČERVENÝ
(exclusive ping pong hit & house & energy show from Radio Deejay stars)
04.00 - 05.00 ADAM CLOUD & JAY ATREI (power flower hit & house & energy ping pong show)
05.00 - ??.?? Ping Pong All Djs

HAPPY HOUSE CHILLOUT:
20.00 - 22.00 Goldstar
22.00 - 01.00 Levis vs. Dave Cook (april relax ping pong - Technisco.cz)
01.00 - 04.00 Blond vs. Suza (elite easy ping pong - Tech-house.cz)

LAST INFO:

-Brány klubu se otevřou stejně jako jindy již dopoledne. Party vypukne přesně ve 20.00, kdy bude zároveň zpřístupněn i celý suterénní prostor a začnou hrát djs na obou stagích.
-Záznam rádia Live61.com začne ve 22.00 a skončí v 6.00 ráno. Poslechnout si ho pak můžete tradičně v archivu přímo na webu rádia.
-Speciální ceny na barech: Vodka 50 kč, Redbull 50 kč, malé točené pivo Pilsner Urquell 25 kč.
-VIP zóna bude k dispozici pro úzkou skupinu okolo djs, pořadatelů a přátel po celou noc.
-Virtuální výstava nejlepších party fotek na šesti plazmových obrazovkách a videoprojekci poběží od 20.00 až do rána. Celkem půjde o více než 8000 fotek, uvidíme kolik se jich vůbec stačí promítnout:-)
-Decorations by J.S laboratories zpestří již tak velice zajímavý interiér klubu. Bude te se tak v něm cítit ještě lépe než kdykoli jindy.
-Klimatizace tentokrát určitě neselže, poběží naplno preventivně již od odpoledne.
-Všichni djs se na vás již těší a slibují ten největší mejdanový zážitek jaký jste v poslední době zažili!

WARM UP NA RÁDIU DEEJAY:

Nalaďte si týden před akcí 22.4. od 20.00 Rádio Deejay na frekvenci 99,7 FM a pořad Wítův Tanec Live a poslechněte speciální vystoupení dje Peta Walka a Thonyka k party Steam! Doprovodí je rezidenti pořadu a hlavní hosté samotné party djs Eagle a Wítek Červený a navíc ještě host Alex Michajlowski.

8 HODINOVÝ ZÁZNAM NA RÁDIU LIVE61.COM:

Opět se můžete těšit na možnost poslechu hudby z naší party přes internet kdykoliv v klidu na vašem počítači. Záznam z minulého dílu je již k dispozici na stránkách rádia Live61.com.

TISKOVKA:

Po velice vydařeném posledním díle konaném v zatím nejlepším prostoru, jsem moc dlouho neváhal a přijal nabídku si vše zopakovat a to s ještě lepšími vychytávkami. Problémem minulého dílu byla klimatizace, která záhadně nezafungovala jak měla a všichni jsme se tak díky plně obsazenému klubu pěkně zapotili. Produkční mi ale nyní zaručil, že se nic podobného znovu nestane, takže se nemusíte ničeho obávat. Fashion Music Club Défilé svými dispozicemi zatím nejvíc odpovídá myšlence této party a i ohlasy na něj jsou zatím více než příznivé. Rozdělení stagí na taneční a odpočinkovou zůstane zachováno a můžete se tak těšit jak na oblíbené energické houseové hitovky, tak na pohodový chill out tentokrát zaměřený na veselejší a pomalejší happy house.

Hlavní Hit & House & Energy stage tentokrát nastartuje nový objev Dj Diga, naváže na něj rezident pražského klubu Mecca Dj J.S a opět již o půlnoci se spustí ta největší smršť naší české h & h & e superstar mistra Peta Walka! Hlavní show ve speciálním a neopakovatelném ping pongu si pro vás připraví djs Eagle a Wítek Červený z pořadu Wítův Tanec Live na Rádiu Deejay 99,7 FM. Po nich nastoupí taktéž v ping pongu oblíbené duo Adam Cloud a Jay Atrei, kteří již jednou na Steamu hráli a předvedli zatím jednu z nejlepších show v historii party. K ránu se pak sejdou najednou všichni účinkující ve společném bláznivém ping pong setu a budou hrát dokud neodejde poslední návštěvník!
Druhá Happy House Chillout stage se opět odvine v odpočinkovém rytmu a djs se, jak již z názvu napovídá, zaměří na happy house, house a chilloutovou hudbu. Stejně jako minule zde bude spousta místa k sezení i povídání a koktejl bar s bohatou nabídkou drinků. O hudební doprovod se zde postarají djs Goldstar, a ve dvou dalších neopakovatelných ping pong setech pak Levis vs. Dave Cook ze serveru Technisco.cz a Blond vs. Suza z bookingu Tech-house.cz.

Mimo skutečně exkluzivní hudební produkce, vás pak ještě čeká opět spousta věcí navíc. Od virtuální výstavy celkem několika tisíc nejlepších party fotek a to na šesti plazmových obrazovkách a video projekci, přes speciální dekorace z dílny J.S laboratories, VIP zónu, po snížené ceny nápojů na barech.

To vše na vás čeká 29.4. již od 20.00 a já se s vámi tradičně těším nashledanou!

Thonyk
thonyk@thonyk.com
www.thonyk.com

Partnery jsou servery Techno.cz, Technisco.cz, Clubber.cz, Rave.cz, Depo9.cz, House.cz, Bassline.cz, iReport.cz, Mix.cz, Scanners.cz, Futurebeat.cz, Partypeople.cz, Xmag.cz, Fotos.cz, Poslouchej.net a rádia Live61.com a Deejay.

(c) 2006 Thonyk - Thonyk.com