STEAM

Pátek 18.3.05, Fashion Music Club Défilé, Vodičkova 17(MAPA ZDE)

Djs: HIT & HOUSE & ENERGY STAGE:
STEREOPHONIC EXPERIENCE (special old school ping pong hit & house & energy set), PETE WALK (Steam rezident, czech hit & house & energy superstar, PeteWalk.com), BON FINIX (world hit & house & energy star, BonFinix.com), MARTY CROW (new hit & house & energy prince), Fake May.
RELAX WEB SERVERS STAGE:
Levis vs. Drahota (ping pong free house set, Technisco.cz vs. Tech-house.cz), Face (Techno.cz), Giggles (House.cz), Manio (ECA, (Défilé).
Special price of drinks. Welcome drink Vodka & Redbull. V.I.P. zone for all Steam friends.
2 stages, 11 djs. Start 20:00. Vstup zdarma.
Web: steam.thonyk.com - Email: steam@thonyk.com - Fórum: techno.cz

FOTKY:

Fotky připravili Patrik (Techno.cz), Bion (Techno.cz) , Lendy (Clubber.cz) a Milo (Depo9.cz)

LINE UP:

HIT & HOUSE & ENERGY STAGE:
Rádio Live61.com záznam od 22.00 do 6.00.
20.00 - 22.00 Fake May
22.00 - 00.00 Marty Crow (new hit & house & energy prince)
00.00 - 03.00 PETE WALK (czech hit & house & energy superstar)
03.00 - 04.30 STEREOPHONIC EXPERIENCE
(special old school ping pong hit & house & energy set)
04.30 - 06.00 BON FINIX (world hit & house & energy star)
06.00 - ??.?? Ping Pong All Djs

RELAX WEB SERVERS STAGE:
20.00 - 22.00 Gigless (House.cz)
22.00 - 00.00 Manio (Defile.cz)
00.00 - 02.00 Levis vs. Drahota
(special ping pong easy house set - Technisco.cz vs. Tech-house.cz)
02.00 - 04.00 Face (Techno.cz)

FOTKY PROSTORU + SOUTĚŽ:

Na serveru Techno.cz jsou k nahlédnutí fotky Défilé a soutěž o aktuální cd Star Love od Peta Walka.

KLIKNĚTE ZDE

TISKOVKA:

Přehoupli jsme se přes magickou desítku a poučeni z úspěchů i neúspěchů se vydáváme na pospas té druhé. Minule dorazilo zatím asi vůbec největší množství lidí (cca 400 + 200 nevpustila dovnitř ochranka jak bylo plno) a Backdoors praskal ve švech. Ohlasy na prostor nebyly ale úplně nejlepší. Došlo k neshodě mezi produkčním a barmany a byly tak obsazeny stoly, které za účelem zvětšit parket neměly v klubu vůbec být. Pěkně mne to naštvalo a moc se vám všem za to omlouvám! Ujišťuji vás, že tento problém se již určitě opakovat nebude. Nyní totiž navštívíme Fashion Music Club Défilé přímo v centru Prahy ve Vodičkově ulici číslo 17, který je o poznání větší. Mimo zatím největší parket který kdy na Steamu byl, nabízí spoustu sezení ve dvou patrech a dokonce umožňuje vytvoření 2 stagí. V přízemí na úrovni ulice se bude sedět a odpočívat za zvuků klidnější house a deep house music a dole v suterénu tancovat jako o život na již tradiční energické houseové hitovky, stejně tak jako jsme na všech Steamech zvyklí.

Hlavní Hit & House & Energy stage nastartuje dj Fake May, naváže na něj Marty Crowe, nová česká hitovková hvězdička a hned od půlnoci se můžete těšit na ten největší nášup přímo od české H & H & E superstar mistra Peta Walka! Po něm nastoupí oblíbení Stereophonic Experience, kteří se dnes již spíše soustředí na progressive a tech house, v tento večer ale vyloví své staré dobré hitovky, přihodí to nejlepší ze současnosti a ve speciálním old school ping pong setu vás budou bavit a povzbuzovat k tanci jak vůbec nejlépe dovedou. Dalším vystupujícím bude oblíbený rodák z Kypru Bon Finix, rezident party Sunburned v pražském klubu Mecca. K ránu pak vystoupí všichni účinkující ve společném bláznivém ping pong setu a budou hrát dokud neodejde poslední návštěvník!
Druhá Relax web servers stage se bude odvíjet spíše v odpočinkovém rytmu a tak vám djs budou servírovat klidnější house a deep house. Je zde spousta místa k sezení i povídání a koktejl bar s bohatou nabídkou drinků. O hudební doprovod se postarají djs Giggles z bookingu serveru House.cz a Manio produkční klubu Défilé. Od půlnoci pak djs Levis a Drahota a to opět v ping pong setu. Tato dvojka společně ještě nevystupovala, takže budou pro nás, i sami pro sebe, dalším překvapením party Steam XI. Druhou stage zakončí dj Face z bookingu serveru Techno.cz.

Mimo hudební produkce jsme pro vás připravili i opět několik vychytávek. Prvních 100 příchozích dostane u vstupu zdarma jako uvítací drink Vodku s Redbullem a po celou noc bude na barech tento nápoj a navíc i pivo levnější než kdykoli jindy. Další specialitkou je VIP prostor, který zajistí přátelům party Steam, našim známým i jejich známým, komfortnější sezení a vždy dostatek místa.

To vše odstartuje 18.3. již ve 20.00 a já se s vámi tradičně těším nashledanou!

Thonyk
thonyk@thonyk.com
www.thonyk.com

Partnery jsou servery Techno.cz, Technisco.cz, Clubber.cz, Rave.cz, Depo9.cz, House.cz, Bassline.cz, iReport.cz, Mix.cz, Scanners.cz, Futurebeat.cz, Partypeople.cz, Xmag.cz, Fotos.cz, Poslouchej.net a rádia Live61.com a Deejay.

(c) 2006 Thonyk - Thonyk.com