Sobota 17.12.05, Défilé, Vodičkova 17

Djs:
Hit & House & Energy Stage:

LOUTKA (Czech legendary superstar)
PETE WALK VS. PACO (Special ping pong show)
Pete Walk (PeteWalk.com)
P@co (DjPaco.cz)
Bon Finix (BonFinix.com)
HappyHouseRentals.com Chill Stage:
Chris Chemist (Tramix.cz), D.F.N.
Virtuální výstava nejlepších party fotek. Speciální ceny Piva, Vodky, Redbullu. V.I.P. zóna s pohoštěním pro všechny Steam friends! Nalaďte si oficiální pořad Vítův Tanec Live na Rádiu DeJay 99,7 FM v pátek 16.12.od 20.00 a sledujte bližší informace. Živý přenos na rádiu Live61.com.
Start 20:00. Vstup pro zvané zdarma. Ostatní 99 kč.
Akreditace: steaming@thonyk.com - Fórum: Techno.cz

Fotky:

Fotky připravili Bion (Techno.cz), Milo (Depo9.cz), Kviki (Poslouchej.net), Pete Walk (PeteWalk.com), Richardos (Rave.cz) a Forten (Partypics.cz)

Rozhovor s Thonykem pro Poslouchej.net:

Po dlouhé době opět komornější akce Steaming, Proč tak dlouhá pauza a kdy se můžeme těšit zase na Steam?
Prohodil jsem tak trochu životní priority a věnoval se delší dobu svojí civilní práci, ta mne úspěšně živí a navíc baví minimálně stejně jako pořádání party, no a víc jsem bohužel nic jiného nezvládal. Vzhledem ale k tomu, že mne čím dál víc lidí povzbuzovalo k uspořádání dalšího dílu, a k tomu navíc i v civilu pracuji s lidmi z taneční scény, co na Steam chodí, tak i oni mne pomalu a jistě začali povzbuzovat k tomu dalšímu. Nápad zorganizovat tento Steaming se zrodil v mojí hlavě spontálně a dost narychlo a musím říct, že mne to opět chytlo, nakoplo a povzbudilo do budoucna. Jak jsem psal kdysi, party se rozdělila na dvě, menší Steaming a větší Steam. V obou bych rád pokračoval, jen zatím nechci nikomu nic slibovat a rád bych všechny (i sebe:-) zase příště něčím pěkně překvapil.

Dříve jsme byli zvyklí, že Steam nebo Steaming cestoval po klubech, teď se však usadil v Defilé. Co tě k tomu vedlo?
Pořád jsem bohužel nenašel prostor, který by splňoval všechny moje požadavky a ve kterém bych party eventuelně ustálil. I před tímto dílem jich bylo na výběr několik, konkrétně 3. Po delším rozhodování užší výběr vyhrálo opět Défilé. Nevypadá to tam vůbec špatně a produkce je hodně flexibilní k mým požadavkům. Navíc tam party vždy dopadla dobře a dá se říct, že mne i jí tam mají rádi :o)

Jak sis tenhle díl ty sám, jakožto organizátor užil?
Moc ne, ale to tak bývá, pořád jsem něco řešil. Největší požitek který jsem celou noc zažíval byla skvělá atmosféra a úsměvy na rtech drtivé většiny zúčastněných. Fakt jsem z toho měl super pocit a i teď v pondělí po akci se ho nesu v duši :o)

A jak bys celkově akci ohodnotil? Bylo něco co vyšlo nad očekávání nebo naopak něco, co by se dalo zlepšit?
Nad očekávání byla určitě návštěvnost a k tomu opět hlavně ta skvělá atmosféra. Vylepšovat se dá pořád a taky se o to snažím. Vždycky se pro návštěvníky snažím nachystat nějaké specialitky a bonusy. Party je nízkorozpočtová dělaná proto aby si ji všichni užili a ne proto aby vydělala peníze, ty si vydělám jinak. Hlavní je aby se vše zaplatilo a co se vybere navíc investuji zase do něčeho příště. Ne všechno tentokrát bohužel vyšlo podle mých plánů a mrzí mne to. Účastníci to ale moc nezaznamenali a stejně se jim to líbilo, což mne fakt potěšilo.

Teď něco k slibovanému VIP. Dost lidí mělo pocit, že šlo o klam. Jak to tedy bylo s údajným občerstvením a hlídaným prostorem?
To je právě to co mne nejvíc mrzí. Po delším řešení jsme zkonstatovali, že prostor s tím co máme nedokážeme uzavřít a střežit po celou noc. Na příště to ale už nějak vychytám a určitě zvládnu. Chtěl bych aby VIP zóna pro nejbližší přátelé a zvané hosty byla jednou ze stěžejních specialit party. Nápoje, respektive vodka kterou jsem měl připravenou, k dispozici byla a spousta lidí jí využila. V tom množství partypeople se ale samozřejmě nedostalo na všechny. Příště množství zvětšíme.. :o)

Stalo se něco, z čeho by sis mohl jako promotér vzít do dalších dílů ponaučení?
Potvrdilo se mi, že je rozumné do budoucna zavést vstupné. Kdysi party stála na tom, že byl vstup zdarma, všichni hráli zdarma a vše dělali zdarma. To se mi úplně neosvědčilo. Na zajímavý line up často dorazili cizí lidé, prostor byl plný a naši přátelé neměli žádný pořádný komfort. Chtěl bych opět udělat velký guest list a z peněz ze vstupu zafinancovat speciality právě pro VIP.

Oproti minulému Defilé byl tentokrát mnohem zajímavější line-up. Jak jsi vybíral djs a jak reagovali na hraní na Steamu – např. Loutka?
Díky systému o jakém jsem psal o bod výše bych rád do budoucna na party zval vždycky někoho známého a line up významně zexkluzivnil. Loutka je legenda a má příznivce jak mezi pravidelnými návštěvníky Steamu, tak na celé české taneční scéně a navíc na party ještě nehrál. Když to tak shrnu, byla to 16. party ze série Steam a Steaming a za její 3,5 roku dlouhou existenci na ní zahrálo 47 djs. To už jsou nějaká čísla. Hrají se u nás spousty stylů hudby a každý z nich má nějaké průkopníky. Já se snažím propagovat energické houseové hitovky a taky to dělám. Lidi to berou, mně to baví, stačí to nějak vyvíjet a uvidíme co z toho za dalších pár let vyplyne.

Kdo podle tebe zahrál nejlepší set večera ?
Podle mne? Tradičně rezident party dj Pete Walk! Je to můj skvělý kámoš a máme shodný názor na hudbu. Hraje tak, že by zvednul ze židle kohokoliv. Jeho set byl pozitivní, plný energie a známých oblíbených hitů, k tomu navíc doplněný různými poznámkami do mikrofonu, tak jak to na správném mejdanu má být. Nezapomenu na to, když zahrál jeden track co jsem mu sehnal já. Šlo o remix Bennyho Bennasiho jedné z nejoblíbenějších vánočních skladeb Last Christmas od George Michaela. To lidi úplně šíleli :o) !

Děkuji všem za podporu a slibuji, že příště to bude jen a jen lepší! Buďte i dál věrní Steamu! Je to vaše party!!!

Last Info:

Horní patro multi prostoru Défilé vás bude obšťastňovat tradičně celý den i před samotnou akcí. Ta začne přesně ve 22 hodin hudební produkcí právě v horním patře a zároveň otevřením patra spodního, v němž se začne hrát ve 22.30. Doporučujeme dorazit brzy, již o půlnoci se můžete těšit na jednu z hlavních shows celé noci, společného ping pongu djs Peta Walka a P@ca.

Cena hlavních drinků: Vodka: 50 kč, Redbull: 50 kč, Pivo: 30 kč

Guestlist: V tuto chvíli je již dost zaplněn, ale i přesto klidně kontaktuje mail steaming@thonyk.com

Lepší dříve než-li později?? Ano! TÍMTO PŘEJI VŠEM TY NEJKRÁSNĚJŠí VÁNOCE A JEN TO NEJLEPŠí DO NADCHÁZEJÍCÍHO NOVÉHO ROKU 2006! A jelikož se s většinou z vás mnozí již po speciální vánoční party Steaming asi letos nespatříme, je právě tato akce ideální k letošnímu poslednímu setkání a popřání do toho dalšího.. SEE YOU!

V sobotu nashledanou!

Thonyk
thonyk@thonyk.com
www.thonyk.com

Line Up:

Hit & House & Energy Stage:
22.30-00.00 P@co
00.00-01:00 Pete Walk vs. P@co (Exclusive ping pong show)
01.00-02.30 Pete Walk
02.30-04.00 Loutka
04.00-05.30 Bon Finix
05.30-??.?? Ping Pong All Djs

HappyHouseRentals.com Chill Stage:
22.00-03.00 Chris Chemist, D.F.N.

Vánoční Steam v komorním prostředí prostoru Défilé:

Po delším čase jsme zpět. Poslední díl party Steam byl opět velice úspěšný, zároveň ale dost náročný. Proto jsem udělal větší pauzu pro odpočinek a s tím dalším nijak významně nepospíchal. Měsíc se s měsícem sešel a mne zase začalo trápit svědomí jestli už nebylo čekání dost, k tomu se samozřejmě kupily ohlasy a poptávky po dalším díle. Docela spontálně se tedy zrodil nápad na vánoční komornější verzi party a vzniknul tak další díl pod názvem Steaming Xmas. Datum konání jsem stanovil na 17.prosince, kdy to bude bez jednoho dne přesně rok, co se uskutečnila premiéra tohoto mladšího a menšího dvojčátka oblíbené party Steam. Když to sečtu dohromady, bude to již 16. pokračování akcí z této série.

Jak už tomu u této party bývá, nejdéle trvalo vymyslet prostor kde vše uskutečnit. Ten ideální jsem pořád nenašel a snad ani nikdy nenajdu. Jako vítěz aktuálního výběru nakonec skončil multi prostor Défilé. Party se v něm poslední dobou nekonají, takže půjde opravdu o vyjímečnou příležitost ho za tímto účelem navštívit. Opět bude dosti upraven dle našich čím dál tím náročnějších požadavků. Můžete se těšit na dvě stage, tři bary a střeženou VIP zónu určenou pouze pro hosty a přátele party Steam. Chystáme do ní i nemalé pohoštění a to v podobě přísunu alkoholu zdarma.

Hudebně se celý večer již tradičně ponese ve dvou stylech a to hit & house & energy, který doplní odpočinkový happy houseový chill out. Jako exkluzivní host celé noci na hlavní stagi vystoupí se speciálním energickým setem legenda české taneční scény, sám velký dj LOUTKA! Doplní ho oblíbený rezident party Steam český hitovkový specialista Pete Walk a to jak v samostatném djském setu tak ve společném ping pongu s dalším hoste djem P@acem. I ten poté zahraje sám. Vše završí rodák z Kypru a na naší party často zvaný Bon Finix. Druhá stage se jmenuje příznačně HappyHouseRentals.com Chill Stage a to ze dvou důvodů. Jak proto, že se na ní bude hrát klidnější, chill outový happy house, tak také proto, že nejen tímto způsobem chci poděkovat za nemalou podporu party společnosti Happy House Rentals a její název je k tomu více než ideální.

Malou změnou u party bude vstupné. Oproti minulým dílům bychom rádi filtrovali příchozí na VIP a ostatní. Dříve bylo vše dotováno zdarma a mohli toho využívat jak naši přátelé a pozvaní hosté, tak ostatní příchozí. Nyní to pěkně rozdělíme na VIP, což budou opět osoby pro které tato party je bezvýdělečně pořádána a to jak naši přátelé, tak jejich přátelé, a všichni další kdo od nás obdrží pozvánku nebo budou napsáni na guestlist. Pro ně chystáme v rámci možností občerstvení v uzavřeném VIP prostoru formou přísunu alkoholu zdarma. Ostatní budou pak všichni ostatní..:-)

Přeji nádherné prožití předvánočního času a těším se, že se opět těsně před samotnými svátky sejdeme v co největším počtu!

V sobotu 17.12. nashledanou!

Thonyk
thonyk@thonyk.com
www.thonyk.com

Hlavní mediální partneři: servery Techno.cz a rádia Deejay a Live61.com

Mediální partneři: servery Clubber.cz, Rave.cz, Depo9.cz, Technisco.cz, House.cz, Superdance.cz, Bassline.cz, iReport.cz, Mix.cz, Futurebeat.cz, Partypeople.cz, Xmag.cz, Fotos.cz, Poslouchej.net, Ukažse.cz.

(c) 2006 Thonyk - Thonyk.com