STEAM

Pátek 18.2.05, Music Bar Backdoors, Na Bělidle 30 (MAPA ZDE)

Djs: BON FINIX vs. PETE WALK (special ping pong hit & house & energy set),
Bon Finix (Kypr, BonFinix.com), Pete Walk (Steam rezident, PeteWalk.com), Eazy (Aquaphonic).
Vyhlášení ankety Axe Efekt Roku, virtuální výstava nejlepších party fotek, freestyle barmans show.
Start 21:00. Vstup zdarma!
Web: steam.thonyk.com - Email: steam@thonyk.com - Fórum: techno.cz

FOTKY + REPORT:

Fotky připravili Thonyk (Techno.cz) a Michal (Clubber.cz)

Report Otherside (Clubber.cz)

LINE UP:

21.00 - 23.00 Eazy
23.00 - 23.10 Vyhlášení ankety Axe Efekt Roku
23.10 - 01.00 Bon Finix
01.00 - 02.00 BON FINIX & PETE WALK (special ping pong hit & house & energy set)
02.00 - ????? Pete Walk

SOUTĚŽ

Hrajeme o mixované CD Pete Walk, Bon Finix, AXE spreje a sprchové gely, AXE hrací karty, AXE house CD! Otázka je více než jednoduchá!

KLIKNĚTE ZDE

TISKOVKA:

Čas letí a přijde mi až neuvěřitelné, že se již podesáté sejdeme na vždy pořádně rozjeté party Steam. Skutečně je to ale tak! Celkem se zatím vystřídalo 25 djs, mnozí navíc různě zkombinovaní ve speciálních setech, navštívili jsme 4 prostory a pobavili a roztancovali stovky návštěvníků. Opět se tentokrát vrátíme ke staré tradici pořádání party po různých originálních pražských klubech a to dokonce do zatím asi úplně nejlepšího v historii! Bude jím music club cocktail bar restaurant Backdoors v ulici Na Bělidle, pár kroků od křižovatky Anděl (vedle Pekelnýho Baru). Utulný klenbovitý suterén vás příjemně překvapí svou atmosférou, zařízením interiéru i nápojovým a jídelním lístkem, který nabídne více jak 160 koktejlů, čepovaná pivka Stella Artois, Hoegaarden a Kelt a spousty lahůdek české a mezinárodní kuchyně (vaří se do půlnoci). To hlavní, na co se ale všichni opět samozřejmě nejvíc těšíme je taneční parket. Zvukový a světelný aparát je promyšlen do posledního detailu, doplňuje ho navíc i video projekce a plazmové obrazovky. Čeká vás ten nejostřejší obraz a nejlepší zvuk.

Úplně nejluxusnějším zážitkem ale bude hudba a speciální sety našich hlavních účinkujících. Vše zlehka odstartuje dj Eazy z libereckého Aquaphonicu klidnějším housíkem a pomalu začne přidávat aby půdu připravil rodákovi z Kypru dji Bonu Finixovi. Ten se již svým stylem plným energických hitů přiblíží hlavnímu hudebnímu bonbónku, tím je totiž tentokrát speciální ping pong hit & house & energy set právě Bona Finixe a našeho mistra Peta Walka!! Oba hrají velmi podobně a společně ještě nikdy a nikde nevystoupili. Jak již slova napovídají půjde o směsici housových hitovek plnou energie a můžete se tak těšit na ty úplně nejoblíbenější a nejenergičtější lahůdky a na tu nejlepší atmosféru. S přesným line-upem vás seznámíme týden před akcí.

K tomu všemu připravujeme i speciální doprovodný program. Ve 23.00 vyhlásíme vítěze ankety Axe Efekt Roku, která bežela od loňského jara na všech českých serverech. Do 31.1. jste mohli hlasovat o nejlepší fotku roku a vyhrát skvělé ceny. A o co hrajeme? Vítězný fotograf obdrží slibovaný fotoaparát Canon, konkrétně model Canon EOS-300 D (více o přístroji zde). Vítěz, druhý a třetí v pořadí obdrží také oblečení značky PUMA a samozřejmě dárky od AXE. Pro hlasující jsou pak připraveny produkty AXE a merchandisingové předměty (tašky, trička, pouzdra na CD, hudební CD a další) a také effective stimul drink KAMIKAZE.

Celou noc bude navíc probíhat virtuální výstava nejlepších party fotek a to pěkně na velké videoprojekci a plazmových obrazovkách! Výběr toho nejlepšího si pro vás připraví fotograf Thonyk (thonyk.com, Techno.cz, Report). Jeho The best of 2004 můžete zárověň zhlédnout od 14.2. v sekci Fotoreport týdne na serveru Techno.cz. Posledním zpestřením pak bude Barmanská freestyle show, plná ohně a nebezpečí..

V pátek 18.2.2005 od 21:00 se tedy těším nashledanou!

Thonyk
thonyk@thonyk.com
www.thonyk.com

Partnery jsou servery Techno.cz, Technisco.cz, Clubber.cz, Rave.cz, Depo9.cz, House.cz, Bassline.cz, iReport.cz, Mix.cz, Scanners.cz, Futurebeat.cz, Partypeople.cz, Xmag.cz, Fotos.cz, Poslouchej.net a rádia Live61.com a Deejay.

(c) 2006 Thonyk - Thonyk.com